Katalog

Napis na kieliszku
Wersja językowa
Ozdobne pudełko

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Dla kogo
W tej kategorii znajdują się propozycje prezentów dla rożnych grup wiekowych (np. dla dzieci, dla dorosłych i dla seniorów) oraz z podziałem na płeć obdarowywanego (np. dla chłopaków i dla dziewczyn).

Dla kogo Jest 239 produktów.

Podkategorie

 • Dla dzieci

  Produkty dla dzieci i młodzieży. Śmieszne, ciekawe i edukacyjne - gadżety i zabawki.
  W tej kategorii znajdują się produkty nadające się świetnie jako prezenty dla dzieci w różnym wieku. Są to zarówno gry edukacyjne, zabawki stymulujące rozwój dziecka, jak również artykuły nadające się do wykorzystana na różnych imprezach tematycznych.

 • Dla niego

  Prezenty dla mężczyzn i chłopaków. Funkcjonalne, produkty do użytku codziennego. Praktyczne, ładne i zabawne oraz prezenty z zabarwieniem erotycznym (w kształtach dość jednoznacznie kojarzących się z płcią piękną).
  Nadają się jako dodatki na różnego rodzaju zabawy i imprezy, na których zaskoczą gości swoim niecodziennym zastosowaniem jak również zapewnią przednią zabawę.

 • Dla niej

  Prezenty dla kobiet. Funkcjonalne, produkty do użytku codziennego. Praktyczne, ładne i zabawne. Prezenty bez bezpośrednich zabarwień erotycznych. Nadają się jako dodatki na różnego rodzaju zabawy i imprezy, podczas których zaskoczą niejednego gościa swoim niecodziennym zastosowaniem.

 • Dla par

  Produkty dla par na każdym etapie znajomości. Od rękawiczek dla zakochanych, przez gry i zabawy o zabarwieniu erotycznym po gadżety idealne jako prezent na noc poślubną oraz dla par z dłuższym stażem.

 • Dla seniora

  Produkty idealnie nadające się na prezenty dla zaawansowanych wiekiem. Zabawne i praktyczne każdemu umilą "jesień życia". Wśród nich znajdą się: laska emeryta, zabawne fartuszki i rękawice kuchenne, kubki, podgrzewane kapcie i wiele innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 239 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 239 elementów