Kubek Mikrofon

GAD02399

Nowy produkt

Kubek piosenkarza lub piosenkarki

Więcej szczegółów

Ceny hurtowe widoczne dla zalogowanych klientów

Więcej informacji

Elegancki kubek z uchwytem w kształcie mikrofonu.

Co można podarować osobie, która pięknie śpiewa lub wspaniale mówi? Najlepiej kubek, bo wszyscy wiemy, że obie te czynności bardzo wzmagają pragnienie. A jeśli chcemy sprawić, by poczuła się kimś wyjątkowym, dajmy jej kubek z uchwytem w kształcie mikrofonu, pokazując tym, jak chętnie jej słuchamy. Dzięki niemu każdy, pijąc poranną kawę, będzie mógł poczuć się jak gwiazda rocka czy światowej sławy dziennikarz.

Kubek Mikrofon to idealny podarunek dla profesjonalnych wokalistów, dla tych, którzy dopiero zamierzają się nimi stać, a także dla każdego, kto lubi śpiewać, choć wcale nie zamierza robić tego zawodowo. Jest świetnym prezentem dla dobrych mówców, niezależenie czy związane jest to z ich zawodem czy charakterem. Ucieszą się z niego szkoleniowcywykładowcyradiowcy i artyści – kubek przyda im się do herbaty lub kawy w przerwie podczas pracy.

Tym gadżetem możemy docenić kolegę, który ma zawsze dużo do powiedzenia, tatę lub dziadka wygłaszającego świetne toasty czy znajomego, który jest mistrzem ciętej riposty.


Gadżet w pigułce:

- Kubek ceramiczny
- Zapakowany w czarne pudełko z magnetycznym zapięciem
- Posiada atest Sanepidu
Uwaga: nie myć w zmywarce, nie używać w mikrofalówce

Path: > > > > > Kubek Mikrofon

Produkty powiązane

30 innych prezentów z tej samej kategorii: