GLOVE - rękawiczka do demakijażu wodą

Q0001

Nowy produkt

Specjalna rękawiczka do demakijażu samą wodą

Więcej szczegółów

Ceny hurtowe widoczne dla zalogowanych klientów

Więcej informacji

Quiskin - Quick & Professional Makeup Remover to innowacyjny produkt eliminujący tradycyjne metody oczyszczania skóry za pomocą kosmetyków.

Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień mają mało czasu na profesjonalny demakijaż a chcą się cieszyć zdrową i czystą skórą. Nie tracąc czasu, bez zbędnych przygotowań, dzięki Quiskin i wodzie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny demakijaż w kilka minut i spowodować że nasza skóra będzie czysta, witalna i piękna.

Wszystko to możliwe dzięki specjalnemu rodzajowi QUI – włókna, które dzięki swojej, innowacyjnej strukturze doskonale dociera do wszystkich miejsc na skórze idealnie ją oczyszczając. QUI - włókno to specjalny, powstały przy użyciu nowoczesnych technologii, typ ultra mikrowłókna, dedykowanego do demakijażu oraz pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu Quiskin zmniejsza się ilość ruchów które kobieta wykonuje podczas demakijażu (z około 60 do 30 – 40), co w połączniu z odpowiednimi właściwościami materiału oraz brakiem użycia jakichkolwiek kosmetyków minimalizuje ilość podrażnień.

Quiskin nie jest nasączony żadnymi środkami ani barwnikami które mogą powodować uczulenia, stąd też stanowi idealny produkt dla wrażliwej i delikatnej skóry. Potrzebna jest jedynie woda. Produkt dedykowany jest dla osób które cenią sobie życie w zgodzie z naturą w oparciu o nowoczesne technologie, najwyższą jakość, łatwość użycia, komfort i skuteczność działania.

Najważniejsze cechy Quiskin:

  • specjalna ściereczka z włókna QUI
  • demakijaż przy pomocy samej wody i ściereczki, bez konieczności stosowania dodatkowych kosmetyków
  • możliwość wielokrotnego stosowania
  • świetne rozwiązanie dla cery wrażliwej i uczuleniowej

FAQ:

1. Jak długo można używać ściereczki?
2. Jak się należy czyścić ściereczkę
3. Czy ściereczka jest czymkolwiek nasączona?
4. Czy ściereczką można wykonać demakijaż oczu?

Odpowiedzi:

1. Do czterech miesięcy
2. Dokładna instrukcja znajduje się na opakowaniu - ściereczkę czyści się wodą i szarym mydłem
3. Włókno nie jest nasączone żadna substancją, cały myk polega na strukturze włókna
4. Można. Przeciwwskazaniem są jedynie sztuczne rzęsy, które mogą się odkleić. Ściereczka nie wchodzi w żadne interakcje z soczewkami kontaktowymi i sprawdza się dla atopowej skory.

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:

10 innych prezentów z tej samej kategorii: