Erotyczna gra dla par Skosztuj Mnie

098LABPL028 5902730321163

Nowy produkt

Gra erotyczna dla dwojga

Więcej szczegółów

Ceny hurtowe widoczne dla zalogowanych klientów

Więcej informacji

Czyż On nie jest dla Ciebie najlepszym kąskiem? Czy nie chciałabyś, by smakował Cię swoimi ustami i językiem? A Ty? Czy nie przepadasz za chwilami, w których jej usta pochłaniają Cię całego? Czy nie chciałbyś poznać nowych sposobów na to, by smakować jej ciało z większą namiętnością? 

Sara i Konrad zaprojektowali dla Was grę dzięki, której poznacie techniki zabaw erotycznych i niespodzianek, które można serwować sobie przez cały tydzień. Zdecydowanie uwielbiamy ten rodzaj zabawy między nami... i nie tylko w sypialni. Lubimy czuć wspólnie, kiedy język i usta rzucają się na każdy skrawek ciała i całują, liżą, czy z rozkoszą oddają się ssaniu części intymnych. 
 
Zawartość opakowania: plansza, 24 karty z zadaniami, 35 żetonów z punktami, 2 pionki, kostka, zasady gry

Nasze gry miłosne, erotyczne oraz imprezowe to seria kilkudziesięciu tytułów opisywanych w prestiżowych portalach czy gazetach takich jak m.in. Playboy. Ogromna dbałość o szczegóły, dobry smak oraz bardzo wysoka jakość wykonania sprawiają, że gry doskonale nadają się jako prezent, nie tylko dla partnera, ale również dla przyjaciół czy rodziny. Przerywamy tematy tabu i zachęcamy do miłości w związku opartej o wzajemny szacunek, ale również poznawanie własnych potrzeb emocjonalnych, miłosnych i erotycznych. Zapraszamy Cię do tego świata, a z całą pewnością Twoje relacje z partnerką/partnerem tylko na tym wiele zyskają. 
 
Wymiary produktu: 31 x 22 x 3 cm

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:

3 innych prezentów z tej samej kategorii: