Dla kogo
W tej kategorii znajdują się propozycje prezentów dla rożnych grup wiekowych (np. dla dzieci, dla dorosłych i dla seniorów) oraz z podziałem na płeć obdarowywanego (np. dla chłopaków i dla dziewczyn).

Dla kogo 

Jest 108 produktów.

Podkategorie

 • Dla niego

  Prezenty dla mężczyzn i chłopaków. Funkcjonalne, produkty do użytku codziennego. Praktyczne, ładne i zabawne oraz prezenty z zabarwieniem erotycznym (w kształtach dość jednoznacznie kojarzących się z płcią piękną).
  Nadają się jako dodatki na różnego rodzaju zabawy i imprezy, na których zaskoczą gości swoim niecodziennym zastosowaniem jak również zapewnią przednią zabawę.

 • Dla niej

  Prezenty dla kobiet. Funkcjonalne, produkty do użytku codziennego. Praktyczne, ładne i zabawne. Prezenty bez bezpośrednich zabarwień erotycznych. Nadają się jako dodatki na różnego rodzaju zabawy i imprezy, podczas których zaskoczą niejednego gościa swoim niecodziennym zastosowaniem.

 • Dla par

  Produkty dla par na każdym etapie znajomości. Od rękawiczek dla zakochanych, przez gry i zabawy o zabarwieniu erotycznym po gadżety idealne jako prezent na noc poślubną oraz dla par z dłuższym stażem.

 • Dla seniora

  Produkty idealnie nadające się na prezenty dla zaawansowanych wiekiem. Zabawne i praktyczne każdemu umilą "jesień życia". Wśród nich znajdą się: laska emeryta, zabawne fartuszki i rękawice kuchenne, kubki, podgrzewane kapcie i wiele innych.

 • Dla szefa

  Prezenty dla szefa. Prezenty eleganckie, zabawne, szykowne. Takie aby nie rozzłościły szefa.

  Drapaczka do jajek jest dobrym przykładem prezentu, który jest elegancki ale jednocześnie zabawny – w dowcipny sposób potrafi podkreślić dystans siebie i otaczającego świata. Polecamy też lusterka z zabawnymi opisami w odbiciu, na pewno przypadną do gustu Paniom na wyższych stanowiskach.

  Ostatnią deską ratunku są kubki, które w pracy przydają się zawsze. Mamy kubki, które swoją wielkością potrafią odzwierciedlić ego niejednego bossa.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 108 prezentów
Pokazuje 1 - 36 z 108 prezentów